ضبط برنامه های تلویزیونی در تلویزیون های هوشمند ال‌جی webOS

By in
725
ضبط برنامه های تلویزیونی در تلویزیون های هوشمند ال‌جی webOS

در زندگی امروز با مشغله های زیادی که داریم برخی از برنامه های تلویزیونی محبوب خود را نمی توانیم تماشا کنیم . نگران نباشید چرا که تلویزیون های هوشمند ال جی WebOS این مشکل را برای شما حل می کنند .

ماشین زمان Time Machine آموزش استفاده از آن

با قابلیت ماشین زمان دیگر نگران از دست دادن برنامه های تلویزیونی خود نباشید . با نسخه جدید برنامه ماشین زمان time machine می توانید برنامه های تلویزیونی خود را ضبط کنید و آن ها را دوباره تماشا کنید . اکنون شما را با این قابلیت ها بیشتر آشنا می کنم .

  • ضبط داخلی Internal Recording : در مدل هایی که حافظه داخلی دارند برنامه های ضبط شده در حافظه تلویزیون ضبط می شوند و در مدل هایی که حافظه داخلی ندارند می توانید با اتصال یک هارد اکسترنال و یا فلش برنامه ها را در آن ذخیره کنید . برای دسترسی سریع می توانید دکمه رکورد که بر روی تلویزیون قرار دارد را فشار دهید .
  • ضبط زمان‌بندی‌شده Scheduled Recording : با این قابلیت می توانید زمانی که در خانه نیستید برنامه تلویزیونی خود را ضبط کنید . برای این کار باید ساعت شروع ضبط را در منو تنظیم کنید .

  • تماشا و ضبط Watch & Record اگر دو برنامه تلویزیونی محبوب شما همزمان پخش می شود شما می توانید یکی را ضبط کنید و دیگری را ببینید .
  • پخش هوشمند Intelligent Playback این ویژگی مخصوص مدل هایی است که دوربین دارند . طرز کار آن به این صورت است که وقتی شما برای چند دقیقه از جلوی تلویزیون بلند شدید تا به کار خود برسید تلویزیون هوشمند به صورت خودکار برنامه تلویزیون را ضبط می کند تا شما زمانی که برگشتید بتوانید فیلم را به عقب بازگردانید و قسمت هایی که از تماشای آن جاماندید را ببینید .
  • پخش زنده Live Playback : می توانید برنامه های تلویزیون را به عقب بازگردانید – مکث کنید و مجددا ببینید . کنترل همه چیز در دستان شماست .
54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *