خدمات

خدمات

همین حالا با ما تماس بگیرید

آیا دستگاه شما خراب شده است ؟

ویونا سرویس همراه مطمئن شما

پوشش سراسری تهران - کرج و حومه

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون

خدمات تعمیر تلویزیون ما شامل تعمیرات تا 70% در منزل شما می باشد و در باقی موارد شامل تعمیر پنل , تعمیر بک لایت و ... تلویزیون به شرکت منتقل شده و پس از تعمیر تحویل مشتری می گردد . جهت آشنایی با انواع ایراد ها و هزینه تعمیر روی لینک زیر کلیک کنید .

تعمیر مانیتور

تعمیر مانیتور

از جمله عمده ایراد های مانیتور این است که دستگاه خروجی تصویر ندارد و یا روشن نمی شود . برای رفع این ایراد تعمیر مانیتور خود را به ما بسپارید . برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر مانیتور بر روی لینک زیر کلیک کنید .

تعمیر سینما خانگی

تعمیر سینما خانگی

متداول ترین ایراد سینما خانگی ها این است که دستگاه سی دی را پخش نمی کند . این ایراد مربوط به قسمت لنز بوده و با تعویض آن مشکل برطف می شود .

تعمیر دی وی دی

تعمیر دی وی دی

شایع ترین ایراد در این قسمت مربوط به عدم پخش سی دی و یا نداشتن تصویر می باشد . نکته مهم که شما مشتریان گرامی باید به آن توجه داشته باشید این است که برای تعویض خروجی تصویر حتما باید ابتدا دستگاه را خاموش کنید .

تعمیر موبایل

تعمیر موبایل

اگر پس از روشن کردن گوشی روی آرم ال جی هنگ می کند و یا صفحه نمایش شکسته و ... نگران تعمیر آن نباشید . تکنسین های ما آماده ارائه خدمات سریع به شما می باشند .

تعمیر یخچال

تعمیر یخچال ال جی

آیا یخچال شما روشن نمی شود و یا بیش از حد سرد یا گرم است و .... . با ما همراه باشید .

تعمیر ظرفشویی

تعمیر ظرفشویی ال جی

متداول ترین عیوب ماشین های ظرفشویی این است که دستگاه ظروف را خوب نمیشوید و پس از اتمام مراحل شست و شو لکه روی ظروف بوده و یا داخل ماشین بوی بدی می دهد .

تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی ال جی

از جمله ایراد های ماشین لباسشویی عبارتند از اینکه ماشین نمی چرخد - آب تخلیه نمی شود - بدنه برق دارد - در هنگام کار ماشین می لرزد و صدای زیاد دارد و بسیاری موارد دیگر .

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی ال جی

خرابی جاروبرقی به این صورت است که جارو روشن نمی شود - قدرت مکش کم شده - سیم برق جمع نمی شود - صدای زیاد تولید می کند و ... .

تعمیر مایکروویو

تعمیر مایکروویو ال جی

از نشانه های خرابی مایکروویو این است که سینی نمی چرخد - گرم نمی کند - به هنگام پخت دود می کند - در حین کارکردن خاموش می کند و ... .

تعمیر کولر گازی

تعمیر کولر گازی ال جی

علائم خرابی کولر گازی این است که خنک نمی کند - فن دستگاه کار نمی کند - نشتی آب از کولر گازی چه در هنگام خاموش و چه در حالت روشن بودن .

تعمیر در منزل

24 ساعته پاسخگوی شما هستیم

ویونا سرویس متمایز در خدمات