جاروبرقی B7 ال جی یک جاروبرقی کم صدا

By in
529
جاروبرقی B7 ال جی یک جاروبرقی کم صدا

جاروبرقی B7 ال جی یک جاروبرقی کم صدا

جاروبرقی B7 ال جی از لحاظ ظاهری نمی توان منکر ظاهر شیک و مدرن این جاروبرقی شد . در طراحی این جاروبرقی از بدنه متالیک با دوام و در جلو و کنار هم دوخت چرم استفاده شده تا به لوازم منزل شما آسیب نرسد .

جاروبرقی B7 ال جی با برخورداری از یک مخزن دوگانه که یک طراحی جدید است توانسته تا 10% صدا را نسبت به مدل های قبل کم تر کند .

این جاروبرقی از موتورهای اینورتر دار جدید Smart inverter motor 2 بهره می برد .

این موتور هوشمند – قدرتمند و با دوام است و نسبت به یک جاروبرقی 2200 وات بیشترین میزان تمییزی را تا 17% بیشتر به شما می دهد .

10 سال گارانتی موتور

طول عمر مفید این موتور 1000 ساعت است درحالی که موتور های ذغالی که در نسل قدیمی جاروبرقی ها استفاده می شد تنها 350 ساعت عمر مفید داشتند .

این موتور به دلیل نداشتن اصطکاک هیچ ذرات کربنی در منزل منتشر نمی کند و به همین دلیل این نسل جدید موتورهای جاروبرقی ال جی از 10 سال گارانتی بهره می برند .

به دلیل عدم تولید ذرات کربنی منزل شما همیشه بهداشتی است و این تکنولوژی جدید مانع از گرم شدن کره زمین هم می شود .

کیسه این جاروبرقی از جنس روکش اسید تانیک بوده که این باعث شده تا 99% ذرات گرد و غبار مایت های آلرژی زا و گرد و غبار در آن حل شوند . این مهم مانع از پخش مواد آلرژی زا در منزل شما می شود .

کیسه ضد آلرژی زا ال جی توسط فیلتر 3 لایه HEPA14 ذرات گرد و غبار را تا 99,999% جذب می کند . به همین دلیل است که در میان رقبا رتبه اول درجه فیلتر بهداشت را کسب کرده .

 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *