تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن نمایندگی مرکزی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تهران

مهم نیست در کجای تهران سکونت دارید، متخصصان مجرب و حرفه ای ما خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن را در تمامی مدل ها به شما ارائه می دهند. تنها کافیست با ما تماس گرفته تا از خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن ما بهره مند شوید .

تلفن : 02177738986

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

چرا تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خود را به ما بسپارید ؟

 تخمین هزینه با مشتری قبل از انجام تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

 قیمت منصفانه تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن طبق نرخ اتحادیه الکترونیک تهران

 به کارگیری از تکنسین و تعمیرکاران با تجربه بالا

 انتخاب زمان تعمیر متناسب با وقت شما برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

 90 روز گارانتی خدمات تعمیرات ارائه شده

 به کارگیری از قطعات اورجینال و اصلی در تعویض قطعات

 رتبه برتر تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تهران

 آموزش تکنسین هایی با تجربه فنی بالا مسلط به علم روز

نمایندگی تعمیرات ایکس ویژن آماده ارائه خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن به شما در تهران می باشد . نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن xvision سال هاست که برای شما مشتریان گرامی خدمات تعمیراتی را به بهترین نحو ممکن فراهم کرده تا با خیالی آسوده از محصول خود استفاده کنید . این مرکز به همراه برترین تعمیرکاران تلویزیون ایکس ویژن همراه با علم روز، سرویس و تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن را در تمام تعمیرگاه های مجاز ایکس ویژن بر عهده گرفته است .

صرف کمترین هزینه

به دلیل آشنایی ما با نقاط ضعف و قوت تعمیر تلویزیون xvision در کمترین زمان تکنسین های ما ایراد تلویزیون شما را برطرف می کنند و سعی ما بر تعمیر است نه تعویض تا هزینه شما کاهش یابد .

خدمات سریع

ما در تعمیرگاه تلویزیون ایکس ویژن با داشتن شعب متعدد در سراسر تهران و نزدیک بودن به شما این قابلیت را داریم تا در کمترین زمان ممکن برای تعمیر ال سی دی یا تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن شما به محل کار یا منزلتان برسیم .

بهترین کارشناسان

تمام تکنسین ها و پرسنلی که در این مرکز فعالیت دارند بهترین افراد در این رشته هستند که هر سال با سپری کردن دوره های تعمیراتی و شناخت محصولات جدید، بهترین گزینه جهت تعمیر ال سی دی یا تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن شما می باشند .

خدمات ۲۴ ساعته

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خود را به تکنسین های حرفه ای و باتجربه ما بسپارید

مهم نیست در کجای تهران سکونت دارید، متخصصان مجرب و حرفه ای ما خدمات تعمیر تلویزیون ایکس ویژن را در تمامی مدل ها به شما ارائه می دهند .

همین حالا با ما تماس بگیرید

تلفن : 02177738986

تکنسینی که برای تعمیر ال ای دی ایکس ویژن من آمد مشکل تلویزیون من را خیلی سریع برطرف کرد .
avatar
زهرا ابیان
تلویزیون
من جهت تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن درخواست تعمیرات دادم و واقعا از کار این مرکز راضی هستم .
avatar
محسن
تلویزیون
تعمیرکار خیلی سریع عیب یابی و تعمیر ال سی دی ایکس ویژن ما را انجام داد متشکرم .
avatar
علی
تلویزیون

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن ( xvision )

ویونا سرویس

تعمیرگاه مجاز تعمیر تلویزیون ایکس ویژن، تعمیرات ال سی دی ایکس ویژن و تعمیرات ال ای دی ایکس ویژن

تعمیرگاه مجاز تلویزیون ایکس ویژن در این مرکز برترین نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تهران است . ما به همراه تیم خبره و با تجربه خود در سراسر تهران به همراه گارانتی معتبر بهترین انتخاب برای تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن شما هستیم . خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در این شعبه شامل تمامی مناطق تهران ( غرب، شرق، شمال و جنوب تهران ) می شود . اینکه تلویزیون شما چه مدل باشد مهم نیست به این دلیل که خدمات تعمیر ما برای تمام مدل ها مانند تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن، تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن و … شامل می شود . ما نزدیک ترین سرویس کار را در بازه زمانی که شما تعیین می کنید به منزل شما می فرستیم .

thumbnail

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در تهران

خدمات نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در تهران شامل تمام محله های تهران از جمله صادقیه، گیشا، شهرک اکباتان، پونک، شهر زیبا، دهکده المپیک، شهرک غرب، تهرانپارس، نارمک، هفت حوض، پیروزی، حکیمیه، هنگام، رسالت، عباس آباد، مجیدیه، پاسداران، سعادت آباد، قیطریه، تجریش، الهیه، اختیاریه، نیاوران، دزاشیب، ولنجک، زعفرانیه و… می شود.

Overview-II-A-Peykan-Shahr-B-Tehran-Karaj-Freeway-C-Iran-Khodros-Main-Site-D

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن در کرج

خدمات نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن در کرج شامل تمام محله های استان البرز از جمله کرج، مهر شهر، عظیمیه، گلشهر، فردیس، کمال شهر، نظرآباد، محمدشهر، ماهدشت، مشکین دشت و… می شود.

مشکلات متداول تلویزیون ایکس ویژن (xvision)

یکی از بیشترین ایرادهایی که در تلویزیون های ال سی دی ایکس ویژن رخ می دهد ایراد بهم ریختگی رنگ در تصویر است . این ایراد به اشکال مختلفی مانند پخش شدن رنگ در تصویر، دیدن خطوط عمودی یا افقی در ال سی دی، تصویر به سفیدی یا قرمزی زدن و موارد دیگر قابل مشاهده است .

این ایراد به علت به هم ریختگی ولتاژ در برد تصویر پیش می آید که برای رفع آن با مرکز نمایندگی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن جهت تعمیر ال ای دی ایکس ویژن یا ال سی دی ایکس ویژن خود تماس بگیرید .

روشن نشدن یا خاموش شدن تلویزیون ایکس ویژن به دلیل خرابی در برد پاور یا مین برد تلویزیون ایکس ویژن است که معمولا با تعمیر این برد ها قابل حل می باشد .

قطع تصویر در تلویزیون های ال ای دی ( led ) و ال سی دی ( lcd ) یک ایراد شایع در تلویزیون های ایکس ویژن است که مربوط به بک لایت تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی می باشد . اگر تلویزیون شما تصویر ندارد این ایراد مربوط به قسمت بک لایت یا برد تیکان است که با تعمیر یا تعویض قطعه معیوب این ایراد برطرف می شود .

اگر صدای تلویزیون شما قطع شده است این ایراد مربوط به خرابی در قسمت مین برد یا بلندگو تلویزیون می باشد که در تلویزیون های ال ای دی یا ال سی دی پیش می آید که قابل حل شدن است . این ایراد در تلویزیون های ال سی دی ایکس ویژن بیشتر است .

سوالات متداول درباره ی تعمیر تلویزیون ایکس ویژن

  • چرا تعمیرات تلویزیون خود را به متخصصان ویونا سرویس بسپاریم؟

مرکز ویونا سرویس مفتخر است که دارای چند دهه سابقه در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون در برندهای معتبر دنیا با به کارگیری متخصصان دوره دیده و حرفه ای است. پس از درخواست تعمیر تلویزیون ایکس ویژن، تکنسین های آموزش دیده در همین برند بدون اتلاف وقت در محل شما حضور خواهند یافت و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی و برطرف کردن عیب های دستگاه شما می کند.

  • عیب یابی و تعمیرات تلویزیون چقدر زمان میبرد؟

پس از تماس با مرکز تعمیرات ویونا تکنسین ها در مدت زمان کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر می شوند و اقدام به عیب یابی دستگاه می کنند. مدت زمان عیب یابی و تعمیرات دستگاه های تلویزیون متفاوت است و بسته به مدل دستگاه و مشکل متفاوت است، به عنوان مثال اگر مشکل دستگاه به نحوی باشد که نیاز به تعویض قطعه ای نایاب داشته باشد، و یا اگر برد تلویزیون ایکس ویژن شما نیاز به تعویض، تعمیر و تست داشته باشد نهایتا تا مدت زمان 2 روز کارشناسان ما اقدام به برطرف کردن عیب دستگاه های شما خواهند کرد.

  • هزینه تعمیرات را چگونه پرداخت کنیم؟

نحوه پرداخت هزینه به دلخواه مشتریان عزیز متفاوت است. شما می توانید هزینه تعمیرات را پس از پایان یافتن کار به خود تعمیرکاران پرداخت کنید.

  • گارانتی تعمیر تلویزیون ال جی شامل چه مواردی است؟

خدمات تعمیرات ویونا سرویس شامل گارانتی و ضمانت نامه رسمی 90 روزه است، در صورتی که دستگاه تا این زمان مشکل پیدا کند تکنسین ها موظف هستند که بدون دریافت هزینه دوباره مشکل دستگاه را به طور کامل برطرف کنند. همچنین تمام قطعاتی که در حین تعمیرات استفاده می شود تا 1 سال گارانتی تعویض دارند.

  • چگونه در خواست تعمیر کار تلویزیون ال جی را ثبت کنیم؟

برای درخواست تعمیرکار مجاز می توانید با شماره تلفن های این مرکز تماس بگیرید و یا از طریق فرم ارسال تعمیرکار، درخواست خود را برای ارسال تکنسین های متخصص ثبت کنید. پس از ثبت درخواست در زمان کمتر از 1 ساعت تکنسین های ما با شما تماس می گیرند و در هر زمانی که آمادگی لازم را داشته باشید در محل شما حضور پیدا می کنند.

  • مناطق تحت پوشش خدمات ویونا سرویس چه مناطقی هستند؟

این مرکز در تمام نقاط شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران دارای نمایندگی فعال است و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تمام مناطق شهر تهران از جمله سعادت آباد، شهرک غرب، پونک، باغ فیض، شهران، ستارخان، صادقیه، گیشا، تهرانپارس، حکیمیه، رسالت، پیروزی، نیرو هوایی، صفا، افسریه، بهارستان، دروازه شمیران، شریعتی، هفت تیر، یوسف آباد و سهروردی می باشد.

خدمات پس از فروش تلویزیون ایکس ویژن

خدمات پس از فروش تلویزیون ایکس ویژن شامل خدمات به لوازم خانگی ایکس ویژن بوده که دارای شعب متعدد نمایندگی تعمیرات ایکس ویژن در سرویس ، تعمیر و خدمات پس از فروش تلویزیون ایکس ویژن می باشد .

با این پشتیبانی شما به هیچ وجه نگران تلویزیون ایکس ویژن خود نباشید و اگر مشکلی داشتید با خدمات تلویزیون ایکس ویژن که 24 ساعته در 7 روز هفته در نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن هستند تماس بگیرید .

امتیاز شما به توانایی های این مرکز
4.5/5

تلفن : 02177738986

خدمات 24 ساعته در 7 روز هفته

همراه همیشگی شما

ویونا سرویس

رتبه برتر خدمات پس از فروش ایکس ویژن

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *