تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی
تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی

ابتدا شما را برند ال جی بیشتر آشنا کنم . ال جی یک شرکت فناوری الکترونیک بوده که تمام لوازم مصرفی خود را تولید می کند . به عنوان مثال پاناسونیک توشیبا فیلیپس و بسیاری از برند های دیگر پنل تلویزیون خود را از ال جی تهیه می کنند . حال به انواع ایراد هایی که در تلویزیون ال جی رخ می دهد می پردازیم . پس اگر شما تلویزیون خود را از برند ال جی تهیه کردید یک گام نسبت به سایر مشتریان جلو هستید .

توصیه می کنم اول ویدیویی که در ابتدا صفحه برای شما گذاشتیم را ببینید چرا که این توضیحات  مکمل آن ویدیو می باشد . همانطور که در تصویر بالا می بینید یک تلویزیون از پنل – مین برد – برد پاور – برد تیکان – اینورتر و بک لایت تشکیل شده است . هر یک از این برد ها وظیفه خاصی داشته و خرابی تلویزیون شما به یکی از این عوامل بستگی دارد .

آشنایی با برد پاور - روش تشخیص و تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی

آشنایی با برد پاور و روش تشخیص خرابی آن
تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی – ابتدا برق 220v شهری وارد برد پاور شده و سپس این برد ولتاژ های مورد نیاز قسمت های مختلف تلویزیون را تولید و پخش می کند . دو راه برای تشخیص خرابی برد پاور تلویزیون ال جی وجود دارد .

تلویزیون روشن نمی شود و چراغ استندبای جلوی تلویزیون خاموش است .

تلویزیون دیر روشن می شود که این حالت بیشتر در تلویزیون های ال سی دی ال جی پیش می آید .

تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی در این حالت به این صورت است که شما نیازی به هزینه بالا بابت تعویض آن ندارید چرا که برد پاور خوش تعمیرترین برد تلویزیون است .

نکته مهم در پیشگیری از خرابی برد پاور تلویزیون این است که :

 • این برد به شدت در مقابل نوسانات برق حساس بوده و در این شرایط تلویزیون را از برق بکشید و پس از آنکه برق منزل وصل شد حال تلویزیون را به برق متصل کنید .

تعمیر مین برد تلویزیون ال جی و نوع تشخیص ایراد

تعمیر مین برد تلویزیون ال جی
تعمیر مین برد تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی – مین برد مهم ترین برد تلویزیون است و به زبان ساده همان بردیست که شما کابل A.V یا HDMI را به آن متصل می کنید . مین برد تلویزیون وظیفه دریافت سیگنال و پردازش تصویر در نهایت انتقال آن به برد تیکان را دارد .  روش های تشخیص خرابی مین برد تلویزیون ال جی عبارت اند از :

تلویزیون روی لوگوی ال جی هنگ می کند .

چراغ استندبای جلوی تلویزیون قرمز است و تلویزیون روشن نمی شود .

تلویزیون روشن است ولی هیچ خروجی تصویر را پخش نمی کند .

تلویزیون صدا ندارد و یا صدای تلویزیون بم است .

بعد از مدتی کار کردن تلویزیون خاموش می شود .

با هر بار خاموش کردن تلویزیون اطلاعات پاک شده و تلویزیون مجددا باید کانال یابی شود .

تصویر تلویزیون نگاتیو بوده ( رنگ ها درهم ریخته شده اند )

کنترل با تلویزیون کار نمی کند .

برخی از خروجی های تلویزیون تصویر ندارند .

تعمیر مین برد تلویزیون ال جی در این حالت در 60% موارد قابل تعمیر است و اگر مین برد تعمیر نشد باید تعویض گردد . با رعایت نکات زیر می توانید مانع از خرابی مین برد تلویزیون ال جی خود شوید .

خرابی بک لایت تلویزیون

بک لایت
بک لایت

تعمیر تلویزیون ال جی – بک لایت وظیفه تولید نور تلویزیون را دارد . همانطور که در تصویر می بینید بک لایت از لامپ های ال ای دی تشکیل شده است . این لامپ ها نور را به صفحه تلویزیون می تابند تا شما بتوانید تصویر را مشاهده کنید . راه های تشخیص خرابی بک لایت تلویزیون : 

تلویزیون روشن می شود ولی تصویر ندارد . در این حالت صفحه تلویزیون تاریک بوده و شما صدای تلویزیون را دارید .

پس از روشن کردن تلویزیون و بالا آمدن لوگوی ال جی صفحه تلویزیون سیاه می شود .

قسمتی از صفحه تلویزیون تاریک شده است .

از آنجا که تعمیر بک لایت بحث جامع و گسترده ای دارد توصیه می کنم اگر این حالت برای شما پیش آمده است برای مطالعه بیشتر درخصوص خرابی بک لایت تلویزیون بر روی این متن کلیک کنید . بیشترین خرابی بک لایت در بین مدل های LN LB LF LS LM LA بیش از مدل های دیگر بوده و برای جلوگیری از خرابی بک لایت روش زیر را به شما توصیه می کنیم .

 • به منوی تنظیمات بخش تصویر بروید و نور و روشنایی را بین 70 تا 80 تنظیم کنید .

خرابی پنل تلویزیون ال جی

پنل تلویزیون ال جی

گرانترین قطعه تلویزیون پنل بوده که 70% قیمت تلویزیون را شامل شده و توصیه می کنیم پس از خرید تلویزیون یک صفحه محافظ هم برای آن تهیه کنید . تعمیر تلویزیون ال جی در این حالت به این صورت است که اکثر ایراد های پنل تلویزیون به آب خوردگی پنل پس از تمییزکردن صفحه نمایش آن باز می گردد . به این صورت که مقداری آب به پایین تلویزیون نفوذ کرده و فلت ها براثر آبخوردگی جرقه می زنند . از نشانه های خرابی پنل می توان به این 3 مورد اشاره کرد .

نوار سیاه یا سفید عمودی به عرض 3 سانت در تصویر می بینید .

خط نازک عمودی یا افقی در تصویر به وجود آمده

تلویزیون روشن شده ولی تصویر ندارد .

حتما پس از دیدن موارد فوق تلویزیون را خاموش کرده و از برق بکشید . زیرا برد تیکان به پنل متصل است و در صورت استفاده از تلویزیون این برد سوخته و هزینه تعمیر بالاتر می رود . از آنجا که مبحث تعمیر پنل بسیار گسترده بوده شما می توانید با کلیک بر روی این متن توضیحات کامل و اختصاصی را در خصوص پنل تلویزیون کسب کنید . اما چه کار کنیم تا پنل تلویزیون خراب نشود .

 • حتما یک صفحه محافظ برای تلویزیون خود تهیه کنید تا هم جلوی آبخوردگی پنل را بگیرد و هم مانع از شکسته شدن آن براثر ضربه شود .

خرابی های برد اینورتر در تلویزیون ال جی

اینورتور تلویزیون ال جی

از این برد در تلویزیون های ال سی دی ال جی استفاده و تنها در 2 مورد تلویزیون ال ای دی ال جی به کار رفته و در الباقی مدل های ال ای دی این برد درون برد پاور طراحی شده . این برد وظیفه راه اندازی بک لایت را دارد به این صورت که ولتاژی حدود 80 تا 120 ولت را به لامپ ها داده تا روشن شوند . تعمیر تلویزیون ال جی و راه های تشخیص خرابی برد اینورتر عبارت اند از :

تلویزیون روشن شده ولی تصویر ندارید یا صفحه تلویزیون تاریک است .

نور صفحه تلویزیون مدام خاموش و روشن می شود .

سمت چپ یا راست تصویر کم نور تر از بقیه قسمت های تلویزیون شده .

یک راه برای پیشگیری از خرابی برد اینورتر وجود دارد و آن این است که

 • نور صفحه و شفافیت را در منو تنظیمات بین 70 تا 80 تنظیم کنید . با این کار میزان بار جریان الکتریکی روی برد اینورتر تا 30% کم شده .

خرابی برد تیکان تلویزیون ال جی و تعمیر آن

تیکان تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی – تیکان واسطه ارتباط پنل و مین برد تلویزیون است . اطلاعات تصویر را که مین برد پردازش می کند به برد تیکان منتقل شده و این برد اطلاعات را به صورت پالس های تفکیکی به پنل تلویزیون ارسال می کند . علائم خرابی برد تیکان به شرح زیر بوده .

رنگ تصویر به سفیدی یا قرمزی می زند

تلویزیون نور و صدا دارد ولی تصویر ندارد

در 50% موارد برد تیکان تلویزیون ال جی قابل تعمیر است و در 50% دیگر برد باید تعویض گردد .

 • چرا تعمیرات تلویزیون خود را به متخصصان ویونا سرویس بسپاریم؟

مرکز ویونا سرویس مفتخر است که دارای چند دهه سابقه در زمینه ارائه خدمات تخصصی تعمیرات تلویزیون در برندهای معتبر دنیا با به کارگیری متخصصان دوره دیده و حرفه ای است. پس از درخواست تعمیر تلویزیون ال جی، تکنسین های آموزش دیده در همین برند بدون اتلاف وقت در محل شما حضور خواهند یافت و در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی و برطرف کردن عیب های دستگاه شما می کند.

 • عیب یابی و تعمیرات تلویزیون چقدر زمان میبرد؟

پس از تماس با مرکز تعمیرات ویونا تکنسین ها در مدت زمان کمتر از 1 ساعت در محل شما حاضر می شوند و اقدام به عیب یابی دستگاه می کنند. مدت زمان عیب یابی و تعمیرات دستگاه های تلویزیون متفاوت است و بسته به مدل دستگاه و مشکل متفاوت است، به عنوان مثال اگر مشکل دستگاه به نحوی باشد که نیاز به تعویض قطعه ای نایاب داشته باشد، و یا اگر برد تلویزیون ال جی شما نیاز به تعویض، تعمیر و تست داشته باشد نهایتا تا مدت زمان 2 روز کارشناسان ما اقدام به برطرف کردن عیب دستگاه های شما خواهند کرد.

 • هزینه تعمیرات را چگونه پرداخت کنیم؟

نحوه پرداخت هزینه به دلخواه مشتریان عزیز متفاوت است. شما می توانید هزینه تعمیرات را پس از پایان یافتن کار به خود تعمیرکاران پرداخت کنید.

 • گارانتی تعمیر تلویزیون ال جی شامل چه مواردی است؟

خدمات تعمیرات ویونا سرویس شامل گارانتی و ضمانت نامه رسمی 90 روزه است، در صورتی که دستگاه تا این زمان مشکل پیدا کند تکنسین ها موظف هستند که بدون دریافت هزینه دوباره مشکل دستگاه را به طور کامل برطرف کنند. همچنین تمام قطعاتی که در حین تعمیرات استفاده می شود تا 1 سال گارانتی تعویض دارند.

 • چگونه درخواست تعمیرکار تلویزیون ال جی را ثبت کنیم؟

برای درخواست تعمیرکار مجاز می توانید با شماره تلفن های این مرکز تماس بگیرید و یا از طریق فرم ارسال تعمیرکار، درخواست خود را برای ارسال تکنسین های متخصص ثبت کنید. پس از ثبت درخواست در زمان کمتر از 1 ساعت تکنسین های ما با شما تماس می گیرند و در هر زمانی که آمادگی لازم را داشته باشید در محل شما حضور پیدا می کنند.

 • مناطق تحت پوشش خدمات ویونا سرویس چه مناطقی هستند؟

این مرکز در تمام نقاط شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران دارای نمایندگی فعال است و آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در تمام مناطق شهر تهران از جمله سعادت آباد، شهرک غرب، پونک، باغ فیض، شهران، ستارخان، صادقیه، گیشا، تهرانپارس، حکیمیه، رسالت، پیروزی، نیرو هوایی، صفا، افسریه، بهارستان، دروازه شمیران، شریعتی، هفت تیر، یوسف آباد و سهروردی می باشد.

نمایندگی تعمیر تلویزیون ویونا سرویس ارائه دهنده خدمات تعمیر تلویزیون ال جی در تهران به شما مشتریان می باشد .

۱۲۳ Comments
 1. سلام وقت بخیر
  LED من صفحه نمایشش خاموش روشن میشه و صداتلویزیون میاد علت این مشکل رو میفرمایید ؟؟؟؟

 2. سلام خسته نباشید تلوزیون ما ال جی هست وقتی روشنه یه قسمتی از تصویر پرش داره نه اینکه بپره خیلی کم مشخسه ال ای دی ها کمرنگ و پرنگ پرش دارن گتهی اقات یعنی نور را کم و زیاد می کند فقط یه قسمت دایره ای اینطور هست نه کل تلوزیون میگم اونقدری نیس که خیلی تابلو باشه ولی اگه دقت کنی مشخس میشه تیک داره و میره و میاد باید چی کار کنیم مشکل از چیه

 3. تلویزیون ال جی دارم چند وقتی هستش که در بعضی مواقع صدا از تصویر جلوتره تصویر کند میشه ولی صدا جلوتره یه دفعه تصویر میره رو حالت تند خودشو میرسونه به صدا با هم هماهنگ میشن فلش هم که وصل کنم همین طوری میشه
  کلا تو ۳ تا ۴ ثانیه اتفاق می افته دوباره درست میشه ولی بعد ۱۰ دقیقه بهم میریزه

 4. سلام
  تلویزیون الجی نیاز به وصل شدن به محافظ برق را دارد؟
  یکبار پنل تلویزیون ما سوخت و تعمیرکار گفت به دلیل اتصال به محافظ برق این اتفاق افتاده است چون داخل خود تلویزیون هم یک محافظ وجود دارد و سری شدن دو محافظ باعث این اتفاق شده است.
  حالا تلویزیون جدید خریدیم و نمیدانیم چکار کنیم
  ممنون از پاسخگویی شما

 5. سلام ال جی ۳۲ دارم امروز ناگهان تصویرش قطع شد ولی صدا داره توی تاریکی تصویر دیده میشه مثلا کم وزیاد میکنم لوگو صدا کم رنگ دیده میشه البته موقع که خونه کامل تاریک باشه مشکلش چیه ممنون میشم اگر جوابمو بدید

 6. سلام ۴۹uj634v مدل ۲۰۱۷هست و تازه ۶ ماهه خریدیم دوبار اتفاق افتاده که در زمینه سیاه نویزهای قرمز افتاده، با روشن خاموش از بین میره. به نظرتون چه اشکالی داره؟

 7. سلام تلویزیون ال جی ۴۲ تصویر نداره ولی صدا داره بک لایت کامل عوض شده ولی هنوز تصویر نداره علت چیه

 8. با سلام.
  تلویزیون ۶۵ اینچ۴kداریم.‌ در زمان هایی تصویر وصدای تلویزیون قطع می شود و عبارات no signal یا data onlyظاهر می شود.
  چند نوبت آنتن جابجا شده وحتی تعویض کردیم. اما گاهی باز هم این اتفاق می افتد. مشکل از چه چیزی می تواند باشد

 9. سلام.وقت بخیر تلویزیون مدل UF850T 55inch صفحه تلویزیون خاموش شد و چراغ قرمز هم خاموش شد..ودیگه روشن نشد..بردم نمایندگی ..میگه مین بورد مشک داره باید تعویض شود..شهرستان هستم..چیکار کنم..قیمتش چنده؟؟ممنون

 10. سلام
  صفحه تلویزیون ضربه خورده و تصویر فقط در یک بخش هست آیا صفحه نمایش قابل تعویض است ال جی ۶۵ اینچ

 11. سلام.تلویزیون من الجی۵۰px4rh میباشد که کلا روشن نمیشه تعمیرکار گفت پاور برد خرابه پیدا نمیشه..میشه براش کاری کرد؟

 12. تلویزیون ما اولد ۵۵ استپس از خاموش کردن دیگه روشن نشد چراغ جلو روشن میشه منو را هم نمیاره ایراد از چیه ممنون

 13. سلام وقت بخیر.تلویزیون پلاسمای ال جی۴۲PT2500 دارم.فقط چراغ استناد بای روشن میشه. ی تعمیرکار اومد گفت که برد وای و زد مش کل داره که بکیش نیاز به تعویض داره و الان موجودی ندارم.
  سوالم اینه که این گفته درسته؟؟ و شما الان بورد وای و زد دارین؟؟

  1. سلام . بله ایشون درست تشخیص داده اند . متاسفانه این برد چند سالیست که موجود نیست .

 14. سلام
  مدل تلویزیونم ۴۲lw65100 هست امشب یکدفعه خطهای صورتی عمودی روی صفحه ظاهر شد و بعدش خاموش شد و دوباره کع روشن میکنم صفحه سیاه هست و بعد از ۱۰ ثانیه دوباره خاموش میشه
  لطفا راهنمایی کنید که خرابی قابل تعمیر هست؟
  شماره تماس شرکت را هم بفرمایید
  ممنون از شما

 15. سلام
  تلویزیون۲۲اینچ ال جی ۲۲LV2130-TD
  بعد از روشن شدن و گذشت چند دقیقه تصویر پارازیتی و محو می شود و به مرور کل تصویر شطرنجی می شود اگر خاموش شود و بعد از مدتی مجددا روشن شود همین منوال تکرار می شود مشکل از چه قسمتی است؟

 16. سلام خدا قوت
  مدل تلویزیون بنده ۴۲LM67100 میباشد (۴۲ اینچ هوشمند ۳D) که به علت ضربه دچار شکستگی پنل شده. خواستم بفرمائید قیمت پنل چند است و آیا ارزش تعویض دارد؟

 17. سلام.تلویزیون ما مدل ۴۲PN4500هستش که امروز روشن بود و یک دفعه یه صدایی از طرف پریز برقو محافط تلویزیون اومد و تلویزیون خاموش شد و بعد اون که خواستم روشنش کنم روشن نشد و فقط چراغ پاور قرمز رنگ فقط سه بار چشمک میزنه ولی روشن نمیشه.به نظر شما مشکلش از چی میتونه باشه

 18. سلام تلویزیون ال جی مدل ۵۵lj165v داریم زمانی که تلویزیون روشن است به طور ناگهانی تلویزیون خاموش و دوباره روشن میشود به نظر شما مشکل از چیه؟

 19. Salam mamnun az sayte khobeton man yak

  TV LG Model 60pk250n-za

  Daram roshan mekonam khamosh mishe moshkel Chi mitone dashtebashe aya ghabel tamir astesh ya kheyr
  Aya dar khane ghabel tamir mibashe?

  1. سلام . اگر پس از روشن کردن لوگوی ال جی بالا میاد و بعد تلویزیون خاموش شود ایراد از مین برد تلویزیون است . اگر قصد تعویض مین برد را دارید در منزل و اگر قصد تعمیر دارید تلویزیون باید به شرکت منتقل گردد .

  2. سلام تلویزیون بنده ۴۹اینچ ال جی مدتی هست که وقتی روشن میکنم چراغ جلو چند بار چشمک میزنه و تصویرش از پایین وگاهی از نیمه تار میشه ونورش نسبت به بالاش تار وکم میشه ولی بعد چند دقیقه خوب میشه سمت راست قسمت پایین رنگش بنفش شده پیش تعمیر کار هم بردم میگن که بکلایتش را تست کردم مشکلی ندارن پس علتش چیه و هزینه تعمیر چقدر میشه uj651مدلش

   1. سلام . علت خرابی تلویزیون شما یا از قسمت بک لایت و یا پنل تلویزیون است . برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید .

 20. سلام تلوزیون ال جی ال ای دی بعد از رعد و برق یهو خاموش شد دیگه روشن نمیشه علتش چیه ممنون

  1. سلام . ایراد از مین برد و یا برد پاور تلویزیون شماست . در زمان رعد و برق حتما تلویزیون را از پریز برق جدا کنید .

 21. با سلام تلویزیون ال جی مدل ۴۷LN5700دارم چند وقته وقتی روشن میشه روی آرم ال جی مکث میکنه بعد تصویر میاد همچنین دیروز بصورت ناگهانی خاموش شد علتش چی میتونه باشه و هزینه به چه صورت هست؟
  با تشکر

  1. سلام . ایراد تلویزیون مربوط به خرابی در قسمت مین برد تلویزیون شماست که با تعویض مشکل حل میشود .

 22. با عرض سلام و احترام ؟ من تلویزیون ال جی مدل ۵۵ La7400 دارم به طور یکدفعه تصویر تلویزیون قطع شده و لی صدا وجود داره و یک خط خاکستری کمرنگ از بالا تا پایبن صفحه افتاده که این خط الان دو تا هست ؟ خواهش میکنم علت بگین و اینکه در منزل قابل تعمیر هست یا نه به خاطر سایز بزگ تلویزیون ؟ شماره شرکت لطف کنید بدید من به شماره که تو سایت هست زنگ زدم نمیگیره؟

  1. سلام . ایراد تلویزیون شما مربوط به پنل می باشد که به احتمال زیاد بر اثر ابخوردگی خراب شده . تلفن شرکت : ۰۲۱۷۷۷۱۳۰۲۲ – ۰۲۱۷۷۷۳۸۹۸۶

 23. سلام تلویزون مدل۵۵uh850v
  یک خط به اندازه یک پیکس از بالا تا پایین افتاده
  ایا قابل تعمیره؟

  1. سلام . بستگی به وضعیت پنل تلویزیون دارد . احتمال تعمیر در این موارد ۵۰% می باشد .

 24. سلام . تلوزیون روشن میشه بعد ۳۰ثانیه خاموش میشه چراقه جلوش چشمک میزنه .

 25. با سلام
  تلویزیون الجی مدل ۴۷lb5820
  صدا داره کنترل کار میکنه اما تصویر قطو وصل میشه
  بک لایتا از پشت که نگاه میکنم همه با هم خاموش روشن میشن
  اشکال از بک لایتاس یا از برد پاور

 26. سلام وقت خوش، ال ای دی الجی LN5428 دارم، وقتی روشن میکنم چراغ قرمز پاور خاموش و روشن میشه و صدا هست اماتصویر نداره، صفحه بک لایت با نور ضعیف خاموش و روشن میشه و سه عدد لامپ سوخته، آیا با تعویض اون سه لامپ مشکل حل میشه یا باید مشکل از برد پاور باشه؟ ممنون

   1. سلام، تلویزیون ال جی مدل ۵۰PJ350R-TA.ZMDLlBk بعد از خاموش کردن روشن نشد چراغ قرمز جلو هم روشن نمیشه، تعمیرکار گفتن که برد پاور و برد وای و زد سوخته، خواستم بدونم این گقته درسته؟ لطف کنید قیمت تعویض این قسمتها رو هم بگید. ممنون.

    1. سلام . تکنسین درست تشخیص دادند . برای اطلاع از قیمت تماس بگیرید .

  1. سلام ،مدل تلویزیون منuj651vهست چند روزی هست که نصف صفحش تار میشه وبعد چند دقیقه دوباره خوب میشه و هنگام روشن شدن چراغ جلویی چند بار چشمک می زنه بیشتر از دو سال هم کار نکرده مشکل از چی می‌تونه باشه ؟ هزینه هم لطفاً بگین

   1. سلام . ایراد تلویزیون شما از قسمت بک لایت است و هزینه تعمیر بستگی به اینچ تلویزیون شما دارد .

 27. سلام وقت بخیر. تلویزیون ال سی دی ال جی دارم. اول اینکه وقتی روشن میکنیم تا مدتی صفحه خاکستریه و بعدش تصویر میاد. و مشکل دیکه اینکه روی صفحه پارازیت داره چیزهایی مثل خط و خش که هر چند ثانیه میان و حالت پرش دارن.
  میخواستم بدونم مشکل از چیه و اینکه آیا هردو یکیه مشکلشون؟
  با سپاس

  1. سلام . بله هر دو یک مشکل است و ایراد از پنل تلویزیون شماست . این ایراد قابل تعمیر بوده و ۲ روز کاری زمان میبرد .

 28. سلام خسته نباشید تلوزیون الجی مدل ۴۳LF540Tکه وقتی تلوزیون روشن میشه بدون مشکل هستش ولی هر بیست سی ثانیه یک بار تصویر همراه با صدا قطع میشه و دوباره برمیگرده

  1. سلام . مشکل تلویزیون شما خرابی در قسمت بک لایت است . جهت راهنمایی و تعمیر با شرکت تماس بگیرید .

 29. سلام تلویزیون ال جی ۴۷ من اول به لکه کوچک توپی شکل افتاد تو تصویرش بعد از دو روز تصویرش خاموش روشن میشه اصلا ثابت نمی شه

  1. سلام . ایراد تلویزیون شما از قسمت بک لایت است . جهت کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید .

 30. سلام. تلویزیون ال جی مدل lw95000 نانو دارم حدود یک سال پیش صدا وتصویر قطع شد اما با کنترل خاموش وروشن میشد. بردم نمایندگی گفتن به دلیل کارکرد زیاد از کار افتاده. سپس با تغییر یک آی سی تعمیر شد و گفتن یکسالی کار میکنه . اما بعد از چند ماه دوباره همین مشکل پیدا کرد . ودوباره گفتن بردش موجود نیست و باز هم مثل قبل مشکل را حل کردن . اما بعد از ۳ ماه دوباره قطع شده. ایا برد این مدل موجود است؟ . البته به گفته خودشان میگن ال جی ساعت کارکرد داره که بعد از پایان ان از کار میافته .ایا درست است؟راه حل چیه . ممنون میشم راهنمایی کنید . در ضمن در شهرستان هستم.

  1. سلام
   ایراد تلویزیون ال جی شما مین برد بوده که متاسفانه از ۳ سال پیش مین برد این تلویزیون موجود نیست . هیچ هزینه ای برای تعمیر برد تلویزیون خود نکنید چرا که مجددا خراب میشود . این مدل تلویزیون اصلا خوب نیست و به نظر من یک تلویزیون دیگر بخرید .
   موفق باشید

 31. سلام تلویزیون ما مدل ۵۵sj800v هستش از وقتی یه فلاش به درگاه یو اس پی زدم گوشه سمت راست تلویزیون .یه پیام بایه عکس فلاش میفته .میگه دستگاه شناخته نشد .وقتی این پیام میده تلویزیون کلا قاطی میکنه کنترل کار نمیکنه .صدا.تعویض کانال .همه مختل میشه .بعد ۵الا ۶ دقیقه دوباره درست میشه .ودوباره از نو مثل قبل .لطفا راهنمایی کنید.ممنون میشم

  1. سلام . ابتدا یک بار تلویزیون را ریست کنید احتمالا مشکل شما درست شود . اگر مشکل برطرف نشد باید مین برد تلویزیون شما مجددا برنامه ریزی شود . برای این کار با شرکت تماس بگیرید .

 32. سلام ، ۵۵uh850v بعد از روشن شدن و نمایش لوگوی ال جی تصویر نمیاد و منو هم کار نمیکنه ولی نمایشگر ریموت روی صفحه حرکت میکنه
  لطفا” راهنمایی کنید .

  1. سلام
   ایراد تلویزیون شما مربوط به خرابی مین برد تلویزیون ال جی شما می باشد و خود برد قابل تعمیر است . جهت تعمیر با شرکت تماس بگیرید .

 33. سلام آقای لطفا چنانچه قطعه زیر را موجود دارید قیمت وآدرس را اعلام بفرمایید
  مین برد ۴۳lf63000

 34. سلام
  تلویزیون من ۶۰uh750v هست.تقریبا ۱/۵ساله خریدم
  مشکلی نداشت.یکدفعه دیروز خواستم روشن کنم فقط صفحه مشکی میاد. نه صدا و نه تصویر نمیده. اگه مین بوردش خراب شده باشه،قابل تعمیره یا باید تعویض بشه.ضمنا حدود هزینه اش هم بفرمایید. با تشکر

  1. سلام
   خرابی تلویزیون شما مربوط به مین برد تلویزیون می باشد و مین برد باید تعویض گردد .

 35. سلام..یک تلویزیون ال مدل ۴۹uj651v-ta دارم که شبکه سه و دو صداس هی قطع و وصل میشه ولی بقیه شبکه ها صدای واضح داره و مشکلی نداره..آیا احتمال داره مشکل سخت افزار باشه؟؟تورو خدا جواب بدید..خیلی تو فکرم با این گرونیها

 36. سلام سال نومبارک
  ال جی LX 6500 دارم با توضیحات عالی شما متوجه شدم مین برد خراب است آیا مین برد نو موجود است ویا تعمیر میکنید باتشکر

  1. سلام
   بله مین برد تلویزیون شما خراب می باشد . متاسفانه چون مدل تلویزیون قدیمیست مین برد نو موجود نیست و فقط استوک بوده . ولی برد تلویزیون شما قابل تعمیر است .

 37. سلام، تلوزیون من، ال جی اسکارلت است، ۴۲lg60 from چراغ استند بای قرمز است وقتی روشن میکنی، رنگ چراغ استند بای سفید میشود پس از چند لحظه دو باره قرمز میشود، تلوزیون هم اصلا صدا و تصویر ندارد

 38. با سلام تلویزیون الجی sj800v دارم خروجی رسیورش قطع شده و سیگنال نداره بقیه خروجی های وصله مثه hdmi و av و حتی خروجی آنتن.فقط رسیور نمیخونه.لطف میکنین مشکلشو بگین؟؟

 39. با سلام تلویزیون الجی sj800v دارم خروجی رسیورش قطع شده و سیگنال نداره بقیه خروجی های وصله مثه hdmi و av و حتی خروجی آنتن.فقط رسیور نمیخونه.لطف میکنین مشکلشو بگین؟؟

 40. سلام وقت بخیر تلویزیون من lg 43lh510t هست مشگلش usb رو نمیخونه سرعت ها رو تغییر دادم با چنتا فلش دیگه تست کردم همینجوریه باید چند ساعت بمونه تا بیاد بالا بیشتر وقت هام قطع میشه کابل گوشی زدم برق داره شارژ میکنه البته فقط برای تست انجام دادم که دیدم برق داره ولی فلش نمیخونه تصویر خود دستگاه هیچ مشگلی نداره میخاستم بدونم نظر شما چیه عیبش چی هست .. با تشکر

 41. سلام و وقت بخیر
  می خواستم ببینم پنل frameless تلویزیون LG مدل ۴۲LB7200 موجود هست؟

 42. با عرض سلام و احترام
  می خواستم بدونم هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی مدل ۴۲ln 54000 چقدر هست؟
  با تشکر از شما

 43. سلام خدمت شما تلویزیون ما LG 42 LB هستش که یه چند وقته دوتا لکه سفید دایره ای شکل در صفحه نمایشش نمایان شده . مشکلش چی هست … ممنون

  1. سلام . دوست عزیز مشکل تلویزیون شما از قسمت بک لایت بوده که تا مدتی بعد صفحه تلویزیون سیاه می شود و دیگر تصویری نمی بینید . هرچه زودتر اقدام به تعمیر آن کنید هزینه تعمیر پایین تر می باشد .

 44. سلام
  من به الجی مدل LA47000 دارم که بعد از اینکه خاموش کردم الان روشن که میکنم فقط لوگوی چشمک زن الجی تو نوار پایین تلویزیون رو میبینم و خود تلویزیون هیچ تصویری نداره
  راهکار چیه؟

  1. سلام . بک لایت تلویزیون شما خراب شده . برای هماهنگی تعمیر با شرکت تماس بگیرید .

 45. سلام خسته نباشید من یک ال ای دی ال جی ۵۵ اینج مدل uh850 دارم یه چند روزی هست که یک خط از بالای تصویر تا پایین ظاهر شده چند روز اول وقتی قسمت پایین صفحه و فرم فلزی رو فشار میدادم خط حذف میشد ولی بعد چند روز کلا ظاهر شده و با فشار دادن فقط کم رنگ و پرنگ میشه ممنون میشم اگه راهنماییم کنید که چیکار بکنم اصلا قابل درست شدن هست ؟ احتمال داره بیشتر بشه

  1. سلام . پنل تلویزیون شما خراب شده و خرابی مربوط به قسمت فلت های پنل می باشد . حتما تلویزیون را خاموش کنید و سریعا اقدام به تعمیر آن کنید .

  2. سلام
   تلویزیون من هم همین مدلیه و چند روزیه دقیقا همین مشکل رو پیدا کرده
   من شهرستان هستم و تعمیرکار خوب اینجا پیدا نمیشه،اگه مشکل شما حل شده لطفا من رو هم راهنمایی بفرمایید.

 46. سلام من یک تلویزیون ال جی ۵۵ دارم که بچه ها زدن صفحه اش را شکستن هزینه تعمیرش حدودا چه قدر است۰۹۱۳۸۴۶۲۲۱۵

  1. سلام . پنل تلویزیون باید کامل عوض شود و قیمت پنل بستگی به مدل تلویزیون دارد . برای اطلاعات بیشتر با شرکت تماس بگیرید .

 47. سلام ی تلویزیون ال ای دی ۴۲ اینچ الجی مدل LB دو تا از فلتهای پنل خراب شده هزینه تعویض چقدره ؟؟؟

  1. سلام . در این مرکز تعمیرات تخصصی پنل صورت می گیرد . برای اطلاع از قیمت با شرکت تماس بگیرید .

 48. سلام تلویزیون من ۴۹uf640t می باشه و مشکلش اینه یه قسمت هایی از تصویر ب شکل دایره ای رنگش میل ب آبی کرده و نورش یه کم کمتر شده
  مشکلش از چی میتونه باشه و هزینشم ب صورت حدودی بگین ممنون میشم.تشکر از سایت خوبتون.

  1. سلام . خرابی تلویزیون شما مربوط به قسمت بک لایت بوده که در مدل ۴۹uf640 زیاد می باشد . برای اطلاع از هزینه تعمیر با شرکت تماس بگیرید .

 49. سلام و خسته نباشید.تلوزیون ال جی ۴۲ اینج که یک خط سفید به اندازه ۱۰ سانتیمتر از بالای تصویر تا پایین تصویر افتاده که این خط گاهی سفید و گاهی هم سفید کمرنگ میشه میخواستم بدونم چه ایرادی دارد و چقدر هزینه تعمیرش میشود ممنون میشم جواب بدید.

  1. سلام . خرابی تلویزیون شما مربوط به پنل بوده که بر اثر تمییز کردن صفحه پنل رخ داده است . حتما تلویزیون را از برق بکشید و روشن نکنید چرا که در صورت استفاده برد تیکان سوخته و تصویر تلویزیون کامل سیاه می شود . برای تعمیر پنل تلویزیونتان با شرکت تماس بگیرید تا اطلاعات کامل تری را در اختیار شما قرار دهند .

 50. با سلام. دیروز بطور ناگهانی رنگ های تلویزیون (ال جی ۳۷ اینچ) به هم ریخت و تصویر قابل تشخیص نیست ولی صدا هست. ممنون می شم اگر راهنمایی بفرمایید. ضمنا هزینه تقریبی تعمیرات چقدر پیش بینی می شه. با تشکر

  1. سلام . خرابی تلویزیون شما مربوط به برد تیکان تلویزیون ال جی شماست . جهت اطلاع از هزینه تعمیر با شرکت تماس بگیرید .

 51. سلام خسته نباشید امروز تلوزیون ما یهو خاموش شد وقتی دکمه پاور رو فشار دادیم تلویزیون یه صدایی مثل ترکیدن خازن داد و دود بلند شد یه جا رفتیم گفتن تعمیر نمیشه میخواستم بدونم توی بوشهر نمایندگی دارین برای تعمیر!؟
  ممنون

  1. سلام . به احتمال زیاد برد پاور تلویزیون شما خراب شده است . متاسفانه در بوشهر نمایندگی نداریم ولی مدل تلویزیون خود را به شرکت اعلام کنید تا برد را برای شما ارسال کنیم .

 52. با سلام و تشکر از مطالب خوبتون.
  من یه تلویزیون مدل ۴۲lw… دارم.وقتی با ریموت یا پنل روشنش میکنم چراغ سفید روی پنل(که نشاندهنده برقدار شدن و روشن شدن تلویزیونه) روشن میشه ولی تصویر نداره(صفحه سیاه) و هیچ دکمه ای غیر از دکمه پاور (نه روی ریموت و نه روی پنل) کار نمیکنه.ورودی ها هم کار نمیکنن(انتن – فلش و…).

  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید که مشکل از چی میتونه باشه(در صورت امکان هزینه تقریبی تعمیر را هم بفرمائید) .
  با تشکر فراوان

  1. سلام . تلویزیون ال جی مدل ۴۲lw5700 ضعف در مین برد دارند و مین برد تلویزیون شما خراب شده است . جهت اطلاع از هزینه تعمیر با شرکت تماس بگیرید .

 53. سلام تلویزیون ال جی ۴۲ بدون گارانتی کره ای رسیور دار دارم هرچند وقت برا خودش شاید بیش از صدبار خاموش روشن میشه لوگوی ال جی میاد بالا و دوباره خاموش روشن میشه خودش بعضی وقتا یه ضربه کوچیک پشتش قسمتی که فیش ها رو صل میکنیم میزنم تا مدتی درست میشه، علت چی میتونه باشه؟
  ممنون

  1. سلام . خرابی تلویزیون شما مربوط به مین برد آن هست و با تعمیر مین برد خرابی برطرف می شود .
   موفق باشید

  1. سلام . این ایراد مربوط به خرابی مین برد یا برد پاور تلویزیون شماست . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید .
   موفق باشید

 54. با سلام
  تلویزیون ۴۲ اینچ پلاسما LG ما متاسفانه بر اثر نوسان برق یک مرتبه صدا و تصویرش قطع شده میخواستم بدونم علت چیه و ایا قابل تعمیر هست؟ ممنون

  1. سلام . خرابی تلویزیون شما مربوط به دو برد وای و زد می باشد . این ایراد قابل تعمیر است . با شرکت تماس بگیرید .
   موفق باشید

 55. سلام . مدل تلویزیون من ال جی ۴۲lw5700 هست تلویزیون روشن نمیشه و چراغ جلوی تلویزیون قرمز است . علت خرابی چه می باشد ؟

  1. سلام . خرابی تلویزیون شما از مین برد بوده و به راحتی قابل تعمیر است . با شرکت تماس بگیرید .
   موفق باشید

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *