آموزش به اشتراک گذاشتن سریع فایل در ال جی G6 با SmartShare Beam

By in
583
آموزش به اشتراک گذاشتن سریع فایل در ال جی G6 با SmartShare Beam

آموزش به اشتراک گذاشتن سریع فایل در ال جی G6 با SmartShare Beam

SmartShare Beam یک قابلیت اشتراک گذاری فایل است که در گوشی ال جی G6 استفاده شده و شما می توانید با سرعت بالا یک فایل – فیلم – عکس و هر چیز دیگری را از گوشی خود به گوشی دوستانتان ارسال کنید .

SmartShare Beam با استفاده از Android Beam شرکت گوگل که از NFC پشتیبانی می کند این کار را برای شما انجام می دهد .

به همین دلیل است که ال جی نام SmartShare Beam را به آن اختصاص داده که این قابلیت در منو اشتراک گذاری موبایل G6 قرار دارد .

حال به آموزش SmartShare Beam می پردازیم تا بدانید چطور یک فایل را از دستگاه خود به سایر دستگاه های اندروید انتقال دهید .

اول دست خود را از بالا به پایین بکشید تا منوی تنظیمات بالای صفحه نمایان شود . سپس فلش جهت  نما که در بالا سمت راست قرار دارد را انتخاب کنید .

اگر File Sharing اشتراک گذاری فایل نوشته سیاه بود به این معنیست که این قابلیت غیر فعال می باشد و شما باید روی آن کلیک کنید تا فعال شود .

در مرحله بعد مطمئن شوید که NFC فعال باشد .

یک فایل را انتخاب کنید مانند یک عکس – فیلم . سپس روی اشتراک گذاری share کلیک کنید و بعد گزینه SmartShare Beam را انتخاب کنید .

اگر می خواهید این فایل را به یک دستگاه ال جی دیگر انتقال دهید این کار به صورت خودکار انجام می شود اما اگر می خواهید به یک گوشی اندروید دیگر انتقال دهید باید آن گوشی قابلیت SmartShare Beam را داشته باشد .

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *